FORUM Nová Karolina – Dámská jízda

< 3/21 >

Z neotřelé podpůrné akce pro Dny Marianne se stala neskutečná jízda.

Pro našeho klienta FORUM Nová Karolina musí všechny eventy splňovat jeden hlavní parametr, musí být naprosto originální. U této akce jsme byli ovšem originální až moc, pro mnoho center řekli bychom až za hranou, takže jsme návrh představovali s jistou mírou nejistoty, jak bude přijat. Přijat byl a byla to neskutečná jízda.

Pro všechny dívky, ženy a dámy jsme namíchali opojný mix složený ze silových akrobatů DaeMen, přehlídky spodní prádla v podání finalistů soutěže krásy Muž roku a české nejlepší stripové taneční skupiny. Jako doplněk sloužil fotokoutek se všemi aktéry, djští beachboys rozeznívali své dunivé beaty po galerii a plno bylo i v Dámském centru krásy se stylistkami, vizážistkami, kadeřnicemi a nehtovými designérkami, které si návštěvnice mohly zarezervovat a zdarma využít jejich služeb. Při příchodu dostaly ženy welcome drink v podobě sektu a při odchodu růžičku.

A jak to celé dopadlo? Neskutečně. Již ve 20.00 plná parkoviště, atmosféra se dala krájet, dívky ječely, ženy pískaly, dámy nadšeně tleskaly. Když se nyní objevila na Facebooku FNK jediná fotka z této akce s popisem jen: Těšíte se? Dostala neskutečných 600 like a opět vzplály vášnivé debaty. Moderátor akce Jaro Slávik konstatoval, že to byla nejlépe vymyšlená a vydařená akce, na které kdy moderoval.

Na víkendové dny jsme společně s agenturou DFC nachystali módní přehlídky s Dianou Kobzanovou, kadeřnickou a vizážistickou show a ponechali Dámské centrum krásy.


< 3/21 >