Grand Opening Galerie Šantovka

< 1/21 >

4 denní event včetně VIP večera. Více než 150.000 návštěvníků.

Tento projekt se chystal velmi dlouhý čas a upřímně musíme říci, že nám dal opravdu zabrat, ale výsledek stál za to. Během prvních tří dní, na které jsme nachystali atraktivní program pro širokou veřejnost, navštívilo Galerii Šantovka více než 150.000 návštěvníků a mnohokrát panovala doslova elektrizující atmosféra. Na openingu jsme měli na starost: kreativní koncept, produkci, samotnou realizaci eventu a část mediální komunikace.

VIP večer se nesl ve slavnostní atmosféře za účasti mnoha známých tváří, které přijaly pozvání: přes vrcholové sportovce v čele s Tomášem Berdychem až po významné politiky. Samozřejmě nemohlo chybět ani vynikající jídlo, pití a doprovodný program. Celý večer byl zakončen unikátní, pompézní a dechberoucí multimediální show, těžko ji popsat slovy.

Během 3 otevíracích dní se uskutečnilo mnoho uměleckých i hudebních vystoupení na dvou pódiích a proběhly desítky doprovodných aktivit a soutěží pro všechny věkové kategorie. Mezi vystupujícími se objevili např. Atai Omurzakov, Dara Rolins, Ivan Mládek a Banjo Band, Petr Rychlý, Pavel Cejnar, Monika Bagárová, Peter Bič Project, DaeMen, Richard Nedvěd, pro děti Dáda Patrasová, Magda Reifová, Václav Upír Krejčí, na módních přehlídkách se představila Eliška Bučková, Ester Sátorová a mnoho a mnoho dalších. A ani běžní návštěvníci nebyli ochuzení o multimediální show, která proběhla každý den a přilákala další desetitisíce diváků.

< 1/21 >