Eventy

Event marketing je založen na emoční zkušenosti, kterou stávající či budoucí klienti získají při nevšedním a originálním zážitku spojeném s Vaší značkou.

„Pět deka emocí může být účinnější než tuna faktů.“
Manfred de Vries

Pro vysokou efektivitu tohoto marketingového nástroje jej naši klienti úspěšně využívají při budování pozitivní image, důvěry u cílových skupin a netradičního oslovení nových zákazníků.

Nabídka našich služeb v oblasti event marketingu nezná hranice

V oblasti event marketingu jsme doposud nepoznali naše maximální limity. Veškeré myšlenky, potřeby a cíle našich klientů jsme vždy dokázali převést na 100% spokojenost všech zúčastněných stran. K našim dominantám patří zejména event marketing a produkce zajímavých komerčních výstav pro nákupní a zábavní centra.

V našem portfóliu úspěšně realizovaných projektů můžete nalézt několikadenní otevírací akce pro více než 100.000 návštěvníků, spotřebitelské soutěže o miliónové výhry, veletrhy, originální koncepty jednodenních i vícedenních akcí s bohatým programem a desetitisícovými návštěvami, až po jedinečné firemní večírky a párties.

Pro nabrání inspirace zatřepte myší a klikněte do referencí. Pokud máte pro nás nějakou další výzvu, sem s ní :) Bude nám ctí udělat spokojenými i vás.