1. narozeniny Galerie Šantovka

< 4/21 >

3 denní event nabitý aktivitami pro širokou veřejnost.

Po velmi úspěšné realizaci Grand Openingu Galerie Šantovka, který navštívilo více než 150.000 návštěvníků, jsme dostali pod svá křídla i 1. narozeniny tohoto krásného nákupního a zábavního centra v Olomouci.

Zadáním bylo oslovit co nejširší veřejnost. Pátek se měl nést v duchu atraktivního programu napříč všemi generacemi, sobota měla být určena pro mladší cílovou skupinu a neděle měla patřit rodinám.

V týdnu před zahájením jsme nenechali v Olomouci nic náhodě a tisícům motoristům jsme „zahákli“ na kliky jejich miláčků pozvánky k oslavě. Výsledek – totální kolaps na všech příjezdových cestách k centru. :)

Pro páteční večer jsme dle zadání nemohli sáhnout jinam než pro koncert Michala Davida. Byla to sázka na jistotu, a tak do Šantovky dorazili tisíce a tisíce návštěvníků. Od dětí v kočárkách až po babičky o hůlkách si s tímto hitmakerem notovalo jeho evergreeny doslova celé centrum. Sobotní den patřil Fashion Show s několika misskami, hudebně taneční show Dance Life Expo a vše ukončil parádní Flash Mob. Na neděli jsme si pro dětské návštěvníky připravili zábavnou cestu plnou zajímavých úkolu, překážek a úžasných pohádkových bytostí. Po splnění všech úkolů čekaly na děti krásné dárky. Na pódiu se představil klaun a bublinář Pavel Roller a iluzionista Pavel Dolejška.

Mezi doprovodné aktivity jsme zařadili: autogramiády se známými vystupujícími osobnostmi (Michal David, moderátor Libor Bouček…), celovíkendové Cooking show v podání šéfkuchaře Jaroslava Klára, dětské tetování „Glitter Tatto“, rozdávání balónků z pacek maskota Šantíka, velké slevy u participujících nájemců a mnoho a mnoho dalšího.

< 4/21 >