Historické kočárky

< 7/21 >

Unikátní edukativní výstava

Unikátní edukativní výstava „Historické kočárky“ je určena pro všechna nákupní a zábavní centra se zaměřením na rodiny s dětmi. Pánové na vystavených exponátech oceňují zejména technické provedení, zručnost, důmyslnost a dovednost dřívějších výrobců, dámy rozněžňuje pouhý pohled na tato umělecká díla a děti radostí plesají nad takovou spoustou „hraček a roztodivných vozítek“.

Naše kolekce 45 historických kočárků je součástí skvostné a s láskou hýčkané sbírky nejzajímavější exponátů od roku 1860 až do roku 1979. Kočárky jsou dobově a tematicky rozděleny do patnácti scenárií.

Stejně jako všechny věci kolem nás, tak i kočárky procházejí v běhu let svoji proměnou. Jejich podoba je otiskem doby, a proto jsou všechny autentické exponáty doprovázeny i dětskými dobovými fotografiemi a informacemi o stylu života, módě, hračkách, vývoji věcí a doplňků pro děti, výchově a hodnotách mezilidských vztahů, které se vázaly k příslušnému období, v němž se konkrétní kočárky používaly.

Výstavu jsme již představili v těchto nákupních a zábavních centrech: Galerie Šantovka Olomouc, OC Šestka Praha, OC Karviná, Obchodné centrum Laugaricio Trenčín.

V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci i s Vámi.

< 7/21 >