FORUM Nová Karolina – Antistresový festival

< 13/21 >

3 denní event plný zábavy a relaxace.

Každá zima v Ostravě se nese v ponuré atmosféře a zvýšené smogové situaci, nálada Ostraváků klesá k bodu mrazu, a proto jsme přišli za naším dlouhodobým klientem FORUM Nová Karolina s nápadem Antistresového festivalu.

Pro páteční nákupní noc jsme zvolili terapii smíchem a hudbou. Bránice tisícům návštěvníkům rozechvěli k nezastavení: neopakovatelné hudební těleso Ivan Mládek a jeho BanjoBand, komik Zdeněk Izer a moderátor Tomáš Matonoha, který si střihl i vlastní One man show. Vše jsme doplnili několika zónami relaxace, rozkoše a zdravého životního stylu.

Pro víkendové dny jsme zvolili terapii krásou a relaxací. Na módních přehlídkách se ukázala nejkrásnější žena světa Taťána Kuchařová a o moderaci se postarala další Misska Lucie Křížková Váchová. V odpočinkových zónách na návštěvníky čekaly takové atrakce jako: kyslíkový bar, solná jeskyně, thajské masáže, vlasová rozkoš, afrodiziakální koutek Erotický sen, rybičky Garra Rufa… Samozřejmě všechno zdarma. Sečteno, podtrženo - moc povedený event .


< 13/21 >