Legendary Da Vinci

< 2/10 >

Unikátní výstava legendárních strojů.

Legendární stroje Leonardo da Vinci je unikátní interaktivní výstava největších technických vynálezů a strojů renezančního génia.

Konstruktér této výstavy překonal týmy odborníků s nejmodernější výpočetní technikou, týmy italských inženýrů, byl schopen pochopit dílo samotného mistra Leonarda da Vinciho natolik, že odhalil mistrovi chyby.

Většina našich exponátů pochází z tajného zápisníku Leonarda –Kodex Atlanticus, který je věnován především výzkumu létánía nesmírně nadčasových konstrukcí. Výstavu tvoří 13 velkých exponátů. 3 z nich jsou k zavěšení nad hlavy návštěvníků, dalších 10 stojících na zemi je plně interaktivních. Všechny jsou doplněny autentickými popisky na stylovém stojanu s ilustrací mistra Leonarda.

Pan Mužík, konstruktér výstavy, byl schopen pochopit dílo samotného génia Leonarda da Vinciho natolik, že bez jediného hřebíku vyrobil unikátní kolekci 60 strojů, které jsou všechny plně funkční.

Všechny exponáty legendárních strojů Leonarda Da Vinciho jsou vyrobeny ze dřeva a podle původních nákresů mistra, které se dochovali prostřednictvím jeho deníků.

Základ výstavy tvoří 60 maket těchto strojů s doplněním dalších interaktivních a zábavných prvků výstavy pro ucelený obraz života a tohoto legendárního mistra.

< 2/10 >