S hlavou v oblacích

< 4/23 >

Úchvatná výstava ze světa letectví, z které se vám zatočí hlava.

„S hlavou v oblacích“ je úchvatná interaktivní výstava ze světa letectví, jejíž součástí je mnoho unikátních a mediálně zajímavých exponátů.

Interesantní letadla včele s legendární stíhačkou Mig-21, interaktivní letecká škola s 3G trenažérem a reálným simulátorem, postavy pilotů od první světové války až po současné supermoderní specialisty, unikátní kokpity, letecké motory (mezi kterými ční motor z vrtulníku, jenž je spojen s tragickou událostí, při které zemřela Viera Husáková - manželka osmého čs. prezidenta Gustáva Husáka), trenažér nevyčíslitelné hodnoty, výbava pro přežití katapultovaných pilotů či množství obřích replik a modelů letadel zavěšených v galerii - to vše dohromady utvořilo neskutečně přitažlivý mix pro návštěvníky napříč všemi generacemi i média.

Tuto výstavu jsme poprvé uvedli v únoru 2015 v krásném nákupním centru Galerie Šantovka v Olomouci. Před jejím zahájením jsme zorganizovali atraktivní převoz stíhačky uličkami tohoto města, což vzbudilo velký zájem médií. Články vyšly téměř ve všech regionálních periodikách i informačních portálech, výstava zaujala i celostátní média a bulvární tisk.

Interaktivní zóna s 3G trenažérem a reálným simulátor Mig-21 praskala po celé dny, od rána do večera, ve švech a naši letečtí instruktoři měli plné ruce práce, aby uspokojili nedočkavé návštěvníky toužící poznat pocity stíhacích pilotů. Pozitivní ohlasy výstavy brzy začaly rezonovat celým městem a do Galerie Šantovka proudili dle slov manažera centra tisíce nových návštěvníků.

Pokud máte zájem o ní získat bližší informace, neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci i s Vámi.

< 4/23 >