Otevření Avionu Shopping Park Ostrava

< 10/23 >

aneb Jarně rozjařený Avion. 5 denní event včetně VIP večera.

Od našeho partnera Inter IKEA Centre Česká republika jsme dostali velmi zajímavou výzvu ve formě otevření nové části obchodního centra a zároveň zahájení komunikace obřího projektu rekonstrukce jeho nejstarší části. Na svá bedra jsem dostali kompletně celý event – kreativní koncept, grafický design, produkci a samozřejmě i následnou realizaci. První den jsme koncipovali jako VIP večer jen pro partnery a nájemce, další 4 dny již patřily široké veřejnosti.

Otevíračka proběhla na jaře, takže jsme celou akci pojali ve stylu „Jarně rozjařený Avion“. VIP večer se pyšnil nádhernou a voňavou výzdobou z čerstvě trhaných květů, svěžím rautem, mezi hosty pojížděly živé stoly, poletovaly jarní víly a jemně se pohupovaly lidské stromy. U vstupu vítala hosty fog screen a interaktivní podlaha s cryogenic show. Vystupujícími byli: tanečník Atai Omurzakov, Superstar Martin Chodúr a orchestr Camerata Janáček, akcí prováděl Libor Bouček. Celý večer uzavřel úžasný videomapping koncipovaný na historii Avionu a otevření nové části.

Další 4 dny jsme rozdělili na: slavnostní otevření, zábavní, módní a mystický den, aby si na své přišli skutečně všichni návštěvníci napříč všemi generacemi. Mezi vystupujícími se objevili umělci z VIP večera a dále: Richard Nedvěd, siloví akrobaté Duo Ogor, komici z pořadu Na Stojáka a mnoho a mnoho dalších. Doprovodné aktivity: fotokoutky a autogramiády s vystupujícími hvězdami, soutěže v hledání Shopping agentů, Sushi academy… Během 4 dnů se přišlo podívat a nadšeně odcházelo daleko více než 130.000 návštěvníků.


< 10/23 >